1_1490250422_mercan-villari12.png

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda 

     1976 Yılında doğruluk ve dürüstlük ile çıktığımız ticaret maceramızda güvenirliği de ekleyerek 45 yıldır doğru, dürüst ve güvenilir hizmet sunarak emin adımlarla ilk günkü heves ve özverimizle ilerlemekteyiz.

 

   Şengüller Grup, 1976 yılında beyaz eşya ile başlayan ticaret hayatına elektronik eşyayı da ekleyerek, 1994 yılındaki iletişim çağının getirdiği Mobil iletişim sektörü (cep telefonu) ile devam etmiştir. Günden güne büyüyen ve değişik iş kollarında faaliyet gösteren topluluğumuz, etkinlik alanlarına Şengüller İnşaat’ i de katarak çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız, hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

 

   Şengüller İnşaat 2004 yılındaki faaliyetlerine, 1979'dan beri inşaat sektöründe bulunan İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunu Mahmut Beksaç birlikteliğiyle başlamıştır. Mahmut Beksaç, 38 yıllık iş hayatı boyunca birçok hastane, otel, fabrika, sanayi sitesi, konut, köşk, yalı, iş merkezi gibi projelere imza atmış inşaat sektörünün önde gelen yöneticilerindendir.

    Ayrıca Şengüller İnşaat birlikteliğinden sonra  K.Çamlıca'da villa, Bağlarbaşı’nda Şengüller Plaza, Suadiye’ de konut inşaatları, Dragos'ta butik villa sitesi, İdealtepe ve Küçükyalı E-5 üzerinde 17’şer katlı iki ayrı Plaza, Tuzla mercan bölgesinde butik villa sitesi v.b gibi projelerde sektördeki faaliyetlerine her türlü büyük projeye butik ve özel anlayışla kaliteden ödün vermeden devam etmektedir. 

 

   VİZYONUMUZ Kaliteyi, bir yaşam biçimi olarak benimseyip, teknolojiyi emniyetle harmanladıktan sonra daha modern ve yaşanılabilir yapıları hayata geçirmek.

MİSYONUMUZ Hızla gelişen dünyamızda, hep daha ileriyi hedefleyerek, geleceğin yaşam ve yatırım alanlarını tasarlayıp marka projelerle sektöre yön vermek.

   Çağın gerektirdiği teknolojik alt yapıya sahip olan firmamız, hizmet verdiği tüm alanlarda mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Bize Ulaşın 0850 840 65 00

Mercan Village ile ilgili bilgi almak için bilgi formu doldurun biz sizi arayalım.

1_1490250422_mercan-villari12.png
ARA
YAZ
MAİL